• Новак
JOSINY Сина Светлина Блокирање на Очила за Жени Мажи Анти напрегање на очите и Сјајот Компјутерски Очила УВ Наочари

JOSINY Сина Светлина Блокирање на Очила за Жени Мажи Анти напрегање на очите и Сјајот Компјутерски Очила УВ

DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка

1. Електромагнетни зраци блокирање леќа сина блокатор очила, светлина 84%-90%, висока светлина трансмисија, силна отпорност. 2. УВ наочари,сината светлина очила може да се одразат и Филтер УВ зраци.Заштита на очите од ултравиолетово зрачење. 3.Компјутерски очила можат ефикасно да филтер сина светлина,да Помогнат во намалување на ефектите на дигитални замор на очите вклучувајќи главоболки,заматен вид,и око замор,погоден за употреба кога се гледа компјутер или ТВ мобилен телефон,ги ублажува визуелна замор и неудобност од долги периоди на веб сурфање,игри и работа. 4. Сино светло блокирање на очила со анти-отсјај,патот рефлексивни светло,На пример,кога возите вие ќе се судрите со силна светлина, и сјајот,а потоа со очите може да биде многу добро да се подобри. 5. Лесни наочари рамка,ергономски дизајн,удобно да се носат,со цел да се вклопи различни глава големини.На flex шарки им овозможи на сина светлина очила за да биде удобно да се носи со слушалки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Перика Складирање Торба Коса Екстензија На Носителот Случај , Прашина Доказ Преносни Одговараат Торба Организаторот

Пакетот вклучува : 8pc перика коса екстензии складирање торба.Ве молиме не торба само,закачалка и перики

DEN 479.76

Нокти Датотека, Обновливи Професионални Транспарентен Нанометри Стакло Нокти Датотека, Ноктите Чистење Алатката

Finegrained површина, нежен датотека површината за менување на обликот на ноктите, се направи нокти светла бр

DEN 196.56

Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Сортирање Ѓубре Може да Плоштадот Домаќинство Подножјето на Возилото Ѓубре

Едноставен стил, погоден за различни затворен сцени, додавајќи чувство на удобност на живот.Голем капац

DEN 2783.04

Перика на Главата Стои Манекен Главата, 27 Инчен Долга Коса Козметологијата Манекен Manikin Главата Модел Фризерски

Направени од вистинска човечка коса, перат, без мирис, мазна, метежот слободни и без пролевање.Погоден з

DEN 2123.28

Рутер Малку Дрво Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

1pc 15100mm Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

DEN 2148.00