• Новак
YANTAIAN Таблета Додатоци A970 Монтажни Bluetooth Тастатура Ultrathin Хоризонтална Флип Кожа Случај за Samsung Galaxy Tab S7 FE T730 / T736 / S7+ T970 / T975 / T976

YANTAIAN Таблета Додатоци A970 Монтажни Bluetooth Тастатура Ultrathin Хоризонтална Флип Кожа Случај за Samsung

DEN 1587.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме бидете сигурни дека вашата таблета модел пред да го купите.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.Ве молиме да ни испратите слика ако најдете некоја пакет оштетени.Квалитет Гаранција и пријателски по-продажба на услуги.Ако имате било каков проблем со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви понуди задоволително решение во рок од 24 часа. 1. Магнетни отстранлив тастатура 2. Се конвертира од да застане 3. Стилски СТП кожа покривање 4. Пред & задните се соочуваат со камера дупки 5. Вграден-во 200m Ah Литиум полимер батерија 6. Напон : 3.7 V моќ конектор за полнење 7. Текст : micro USB полнење 5 V 8. Време во мирување : за 100 дена 9. Време на полнење : 3-4 часа 10. Непрекинато работно време : 100 часови 11. Работното растојание : 10m.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рака Подготвени Музички Кутии за Складирање Коцки Играчка Плакарот Организатор Кошница Платно Расклопна Полица

【Соодветна Големина】 Со совршена големина на 14.2(Л)x 10.2(W)x 8.3(В)инчи, складирање бин има пространа п

DEN 715.20

Рутер Малку Дрво Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

1pc 15100mm Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

DEN 2148.00

Нокти Датотека, Обновливи Професионални Транспарентен Нанометри Стакло Нокти Датотека, Ноктите Чистење Алатката

Finegrained површина, нежен датотека површината за менување на обликот на ноктите, се направи нокти светла бр

DEN 196.56

WILDEDEN Расклопна Преносни Мачка Отпадоци Кутија,Количка за Патување Отпадоци Кутија,Слободни Расклопна Милениче

Големина 15.7"L x 11,8"W x 6"Ж на Нашите преносни мачка отпадоци кутија контрола непријатна миризба, НЕ ПРОТЕКУ

DEN 512.40

Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Сортирање Ѓубре Може да Плоштадот Домаќинство Подножјето на Возилото Ѓубре

Едноставен стил, погоден за различни затворен сцени, додавајќи чувство на удобност на живот.Голем капац

DEN 2783.04