• Новак
YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска смеса Обнови го Маркерот За Плочки на Подот Кујна

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги остава во потрага чиста и заштитена. ✔️Водоотпорен, colorfast и обезбедува ефикасно покривање на перформансите. ✔️Лесна употреба - Само се тресат и стискаш на инјекциска смеса маркер пенкало за мастило да тече и тоа не сече или да ја стартувате сува помеѓу апликации. ✔️Совршен за бања, кујна, мијалник, и било која друга соба со плочка подот или ѕидови. ✔️Ве молиме да обрнете внимание на употребата чекори.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Опис На Производот : (1).Предмет Тип : Плочка Поправка Пенкало (2).Материјал : Пластика (3).Боја : Беж,Кафеава,Fawn,Ладно Сива,,Темно Сива Боја Каки,Бела,Црна,Златна,Сребрена (4).Тежина : 200g (5).Големина : 14x1.5x1.5cm/5.51x0.59x0.59" (6).Пакет : 10 x Плочка Поправка Пенкало Лесен за користење : 1) Чиста и сува плочка цвест пред да го користите. 2) се Тресат на инјекциска смеса пенкало. 3) Потоа ги пронајдат над инјекциска смеса линии. 4) Избришете го од вишокот colorant од плочка.Белешки : 1. Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и 3-5 g за разликата помеѓу различни бои. 2. Поради екран разлика, боја може да биде малку поинаква од она што го очекуваме, ве молиме овозможи тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рака Подготвени Музички Кутии за Складирање Коцки Играчка Плакарот Организатор Кошница Платно Расклопна Полица

【Соодветна Големина】 Со совршена големина на 14.2(Л)x 10.2(W)x 8.3(В)инчи, складирање бин има пространа п

DEN 715.20

Перика на Главата Стои Манекен Главата, 27 Инчен Долга Коса Козметологијата Манекен Manikin Главата Модел Фризерски

Направени од вистинска човечка коса, перат, без мирис, мазна, метежот слободни и без пролевање.Погоден з

DEN 2123.28

Перика Складирање Торба Коса Екстензија На Носителот Случај , Прашина Доказ Преносни Одговараат Торба Организаторот

Пакетот вклучува : 8pc перика коса екстензии складирање торба.Ве молиме не торба само,закачалка и перики

DEN 479.76