• Новак
Силиконски Боја на Шапката, Нагласува Шапка, Истакнувајќи Шапка, Флексибилни за Девојки Жена Салони Домови

Силиконски Боја на Шапката, Нагласува Шапка, Истакнувајќи Шапка, Флексибилни за Девојки Жена Салони Домови

DEN 417.36

Достапност
Достапно за нарачка

Меки и удобни носи искуство, тоа може да се мијат по употреба, и материјал е многу издржлив и може да се користи за долго време.Можете лесно може да го боја на вашата коса себе, или да прашате некој пријател да ви помогне.Можете лесно може да го боја на вашата коса себе, или да прашате некој пријател да ви помогне.Можете лесно може да го боја на вашата коса себе и да изберете боја ви се допаѓа да се направи да изгледаат повеќе привлечни.Ве молиме удар дупки колку што е потребно пред да се користат. Бидејќи позиција на секоја боја на коса е различен, силикони нагласи шапка нема пункција дупки. Користете кука на удар дупки каде што ви треба, да се стави белег шапка на главата, одберам вашата коса со метална капчиња, и започнете со боење. Направени од високо‑квалитет на органскиот силициум, има добри киселина и алкално отпор и е на кожата.Можете лесно може да го боја на вашата коса себе и да изберете боја ви се допаѓа да се направи да изгледаат повеќе привлечни.Други области без дупки може да се заштити вашата коса и кожата.Погоден за оние кои сакаат да боја на косата, исто така, погодни за семејства или професионалци.Пакет Листата : 3 x Коса Боја Hat3 x Капчиња Кука.Овие силиконски нагласи капи се погодни за вас да се користи во салони и домови.Ве молиме удар дупки колку што е потребно пред да се користат.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Silicone Dye Hat
Material:
Silicone
Color:
White, Blue, Pink
Specification:
3pcs / Set
Features:
Use imported silicone material, corrosion-resistant, tensile-resistant, tear-resistant, and can be reused many times to create various hair coloring effects as you like.
Uses:
Household, hair salon, etc.
Package List:
3 x Hair Dye Hat :
3 x Crochet Hook :

Со стоката дадена додека купуваат

Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Сортирање Ѓубре Може да Плоштадот Домаќинство Подножјето на Возилото Ѓубре

Едноставен стил, погоден за различни затворен сцени, додавајќи чувство на удобност на живот.Голем капац

DEN 2783.04

Рутер Малку Дрво Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

1pc 15100mm Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

DEN 2148.00

WILDEDEN Расклопна Преносни Мачка Отпадоци Кутија,Количка за Патување Отпадоци Кутија,Слободни Расклопна Милениче

Големина 15.7"L x 11,8"W x 6"Ж на Нашите преносни мачка отпадоци кутија контрола непријатна миризба, НЕ ПРОТЕКУ

DEN 512.40