• Новак
EZERILA Молив Случај Голем Капацитет Пенкало Случај на Студентите Канцелариски Торбичка Пенкало Торба

EZERILA Молив Случај Голем Капацитет Пенкало Случај на Студентите Канцелариски Торбичка Пенкало Торба

DEN 748.80

Достапност
Достапно за нарачка

Изработени од 100% сосема нов платно со пригоден zippered затворање.Овој производ е околу 8.2 инчи (210 mm) во должина, од 3,5 инчи (90 mm) во ширина и 2 инчи (50mm) во длабочина.Дизајн на решетката џеб на капакот совршен за вас да се задржи важно мали белешки, карти и билети во еден лесен-за-видете оддел.Може да се користи како пенкало торба за статистика, образование, работно место, eyeliner & патување Шминка Торбичка за жени, девојки, цртање акварел молив држачот за уметник и четки.Преносни големина, но доволно пространа за дневни потреби.Нашиот голем капацитет пенкало случај е за чување и организирање на пенкала, моливи, гел пенкала, маркери, изтривалка, ножици, protractors и други stationaries.Едноставен дизајн го прави организатор лесно и смешно.Со овој молив случај, секогаш може да се најде на вашиот работи, најдобро е подарок од назад на Училиште и исклучување на Колеџ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Перика на Главата Стои Манекен Главата, 27 Инчен Долга Коса Козметологијата Манекен Manikin Главата Модел Фризерски

Направени од вистинска човечка коса, перат, без мирис, мазна, метежот слободни и без пролевање.Погоден з

DEN 2123.28