• Новак
Nakedcellphone Посебни Ops Серија Компатибилен со Verizon Kyocera DuraSport 5G UW Телефон (C6930) Случај, Отворено Маскирна Тактички Оклоп Солиден Shield Покрие [Мат Зафат Текстура] - Дрво Вист?

Nakedcellphone Посебни Ops Серија Компатибилен со Verizon Kyocera DuraSport 5G UW Телефон (C6930) Случај, Отворено

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Посебни Ops Солиден Shield е Како [ТАКТИЧКИ панцири] за вашиот Dura Sport Телефон.Мат Текстура Ќе [СПРОТИВСТАВИ на ОТПЕЧАТОЦИ од прсти] па вашиот Случај Ќе Изгледа Остар Сите Денот Долго.TPU Протри Материјал е [ФЛЕКСИБИЛНИ И СИЛНА] за да се Апсорбира Шок/Влијание.Покачена Текстурата на Моделот се Чувствува Одлично во Вашата Рака со [ЗГОЛЕМЕНА КОНТРОЛА].Вашиот Dura Sport Телефонот е [ЦЕЛОСНО ФУНКЦИОНАЛНА] во овој Случај, со Пристап до Сите Порти.Се вклопува Како Ракавица.ПОСЕБНИ OPS : Ние го нарекуваме овој "Посебни Ops" серија, бидејќи материјалот има посебна текстура слична на чувство на тактички оружје опрема.МАТЕРИЈАЛ : На случај е направен од дебела/флексибилен TPU материјал кој се чувствува како тешки гума.Оваа TPU материјал ќе ви даде шок/влијание заштита и одлични зафат.ПРЕДНОСТИ : мала тежина, повеќето издржлив, отпорен на корозија, шок абсорбента, дент отпорни, не ќе се намали/солза.Тоа е флексибилен, но секогаш ќе се врати во својата првобитна форма.АНТИ-ОТПЕЧАТОЦИ На : покачена текстура се чувствува одлично во својата рака и мат финиш ќе се спротивстави на отпечатоци од прсти.БЕЗЖИЧНО ПОЛНЕЊЕ : Овој случај е безжичен-полнење-компатибилен.Не треба да се мешаат со безжични полнење.ЗАДРЖИ го ТОА ЕДНОСТАВНО : случајот е едноставен за инсталација и лесен за да го отстраните.ФУНКЦИОНАЛНОСТ : Посветени копчиња за PTT и волумен.Директен пристап до отпечатоци и полначот порта.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рака Подготвени Музички Кутии за Складирање Коцки Играчка Плакарот Организатор Кошница Платно Расклопна Полица

【Соодветна Големина】 Со совршена големина на 14.2(Л)x 10.2(W)x 8.3(В)инчи, складирање бин има пространа п

DEN 715.20