• Новак
КООРДИНАТОР 3Pcs Рано Образование Образовни Завртки Орев Монтажа Недовршени Дрвени Играчки

КООРДИНАТОР 3Pcs Рано Образование Образовни Завртки Орев Монтажа Недовршени Дрвени Играчки

DEN 2212.80

Достапност
Достапно за нарачка

Подобрување на способноста да се разликуваат форми и.Бидете кооперативни вештини и да се подобри рацете на вештини.Недовршена и unpainted дрвени играчки ,Развивање на деца логично размислување способност.Развивање на мозокот да размислува и да препознаваат различни форми.Промовира рака-око координација и стимулирање на сетилните развој.Опис : - Недовршена и unpainted дрвени играчки ,Развивање на деца логично размислување способност. - Остварува соработка вештини и да се подобри рацете на вештини. - Подобрување на способноста да се разликуваат форми и . - Промовирање рака-око координација и стимулирање на сетилните развој. - Развивање на мозокот да размислува и да препознаваат различни форми.Спецификација : - Материјал : Дрвени - Боја : Дрво - Големина : 1.2 X6.5cm/0.47x2.56inch ,2,2 см/0.87 inch Package Вклучува : 3 Поставени Дрвени Завртки и Орев Играчки.

Спецификацијата

- Material:
Wooden
- Color:
Wood
- Size:
1.2X6.5cm/0.47x2.56inch ,2.2cm/0.87inch
Package Includes:
3 Set Wooden Screw and Nut Toys :

Со стоката дадена додека купуваат

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76

WILDEDEN Расклопна Преносни Мачка Отпадоци Кутија,Количка за Патување Отпадоци Кутија,Слободни Расклопна Милениче

Големина 15.7"L x 11,8"W x 6"Ж на Нашите преносни мачка отпадоци кутија контрола непријатна миризба, НЕ ПРОТЕКУ

DEN 512.40

Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Сортирање Ѓубре Може да Плоштадот Домаќинство Подножјето на Возилото Ѓубре

Едноставен стил, погоден за различни затворен сцени, додавајќи чувство на удобност на живот.Голем капац

DEN 2783.04

Перика Складирање Торба Коса Екстензија На Носителот Случај , Прашина Доказ Преносни Одговараат Торба Организаторот

Пакетот вклучува : 8pc перика коса екстензии складирање торба.Ве молиме не торба само,закачалка и перики

DEN 479.76

Рака Подготвени Музички Кутии за Складирање Коцки Играчка Плакарот Организатор Кошница Платно Расклопна Полица

【Соодветна Големина】 Со совршена големина на 14.2(Л)x 10.2(W)x 8.3(В)инчи, складирање бин има пространа п

DEN 715.20

Рутер Малку Дрво Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

1pc 15100mm Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

DEN 2148.00