• Новак
HomeRoots Браун Цврсто Дрво Криви Беж Тапациран Клупата

HomeRoots Браун Цврсто Дрво Криви Беж Тапациран Клупата

DEN 1637.76

Достапност
Достапно за нарачка

Завиткани во премиум, беж-тон лен тапацир со tufted дизајн, Aponas не само.На Aponas следи лесен собранието процес, што значи дека е подготвен да биде главата тарнер во вашиот.Боја : Meduim Brown & Беж.Материјал : Дрво.Стил : Траен Елеганција.Обликот на оваа елегантна клупата го прави уникатен и прекрасен.Пет цврсто дрво нозе поддршка на овој луксузен клупата во криви облик кој е неповторлив и ги поканува.Топлата беж тапацир карактеристики 3 tufted копчиња за да се направи овој удобен за седење опција изгледа боженствено.Utlize ова уникатно парче каде што треба екстра седење или само поканува акцент.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WILDEDEN Расклопна Преносни Мачка Отпадоци Кутија,Количка за Патување Отпадоци Кутија,Слободни Расклопна Милениче

Големина 15.7"L x 11,8"W x 6"Ж на Нашите преносни мачка отпадоци кутија контрола непријатна миризба, НЕ ПРОТЕКУ

DEN 512.40

Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Сортирање Ѓубре Може да Плоштадот Домаќинство Подножјето на Возилото Ѓубре

Едноставен стил, погоден за различни затворен сцени, додавајќи чувство на удобност на живот.Голем капац

DEN 2783.04

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76