• Новак
Туш Завеса Лагер Сет со 12 Прстени за Бања, Тешки Бања Туш Лагер, Божиќ Декоративни Завеса 66x72 Инчи Среќен Божиќ Црна Позадина

Туш Завеса Лагер Сет со 12 Прстени за Бања, Тешки Бања Туш Лагер, Божиќ Декоративни Завеса 66x72 Инчи Среќен

DEN 527.52

Достапност
Достапно за нарачка

Може да се мијат со рака или со машина, не избелени.Package1 x Божиќ туш curtain12 x туш завеса hooks Guarantee If постои било каков проблем со производот, ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ќе ви обезбеди со наплата или да го замени со нов производ според вашите потреби. Употребата на high-definition печатење, елка, Дедо Мраз, елен, снешко, бонбони, снегулка и други Божиќ елементи се многу реални, создавање на повеќе застрашувачки Божиќ атмосфера.Можете лесно може да се повлече туш завеса а исто така го промените вашиот омилен туш завеса куки за да одговара на домашна декорација.Можете да изберете во зависност од големината на бања или када.Ние обезбедуваме 3 различни големини на туш завеса облоги за вас за да изберете од.Дали сте загрижени за целата бања добивање на влажни и по секое капење?Мислам дека можеби ќе треба туш завеса лагер за да се реши овој проблем.Божиќ е наскоро, дали сте размислувале за тоа како да ја декорирате вашиот дом и да се бања?Не двоумете се повеќе, мислам дека овој Божиќ туш завеса лагер ќе изненади вашето семејство!.Next, јас ќе ве запознаам со некои детали за овој Божиќ бања завеса лагер. Не исчезнува, многу цврсти и издржливи.Здраво, добредојдовте на нашата продавница!Јас сум многу среќен што сте ја одбрале овој Божиќ туш завеса лагер.3 големини се 60x72 во, 66x72 во, 72x77 во.Тоа се суши брзо после туширање за да се задржи туш и тоалет сува и удобно.Бањата станува тема божиќ, Тоа е возбудливо да се размислува за тоа!Исто така може да биде привремено да се користи како тема Божиќ ѕид ќебе.Тоа е многу едноставна.Мултифункционален : Кога туширање, спречување на вода од јавните надвор од туш кабина да се одделат влажни и суви; Кога ќе се логорување на отворено, или бањата, исто така, може да се игра со оклопна улога; или тоа може да се користи како завеса, користете ја вашата имагинација да ги красат тоа.Материјал : Божиќ бања завеса е направен од висок квалитет на pongee ткаенина, која е ефикасно водоотпорен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Перика на Главата Стои Манекен Главата, 27 Инчен Долга Коса Козметологијата Манекен Manikin Главата Модел Фризерски

Направени од вистинска човечка коса, перат, без мирис, мазна, метежот слободни и без пролевање.Погоден з

DEN 2123.28

Перика Складирање Торба Коса Екстензија На Носителот Случај , Прашина Доказ Преносни Одговараат Торба Организаторот

Пакетот вклучува : 8pc перика коса екстензии складирање торба.Ве молиме не торба само,закачалка и перики

DEN 479.76

Нокти Датотека, Обновливи Професионални Транспарентен Нанометри Стакло Нокти Датотека, Ноктите Чистење Алатката

Finegrained површина, нежен датотека површината за менување на обликот на ноктите, се направи нокти светла бр

DEN 196.56

Рутер Малку Дрво Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

1pc 15100mm Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

DEN 2148.00

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76