• Новак
(200) T30 Torx со Рамна Глава 1/4 x 1-3/4 Конкретни Ѕидани Завртка Tapcon Сидро & Малку

(200) T30 Torx со Рамна Глава 1/4 x 1-3/4 Конкретни Ѕидани Завртка Tapcon Сидро & Малку

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

Навој Дијаметар : 1/4. Должина : 1-3/4. Глава Тип : Рамен.Се Вози Тип : Torx.Крај : Xylan.Многу (200) torx вози рамна глава конкретни завртки.Овие сини xylan обложени сврзувачки елементи се 1/4" нишка и се 1-3/4" во должина со T30 диск.НИ Направи ѕидани стил вежба малку е вклучена.Torx возачот малку е исто така вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76

Перика на Главата Стои Манекен Главата, 27 Инчен Долга Коса Козметологијата Манекен Manikin Главата Модел Фризерски

Направени од вистинска човечка коса, перат, без мирис, мазна, метежот слободни и без пролевање.Погоден з

DEN 2123.28