• Новак
EKDJKK Цртичка Камери Предна и Задна Камера 1080P Full HD Табла 170-степен Супер Широк Агол Паркинг Следи Цртичка Камера F2.4 Ноќ Визија Цртичка Cam

EKDJKK Цртичка Камери Предна и Задна Камера 1080P Full HD Табла 170-степен Супер Широк Агол Паркинг Следи Цртичка

DEN 717.60

Достапност
Достапно за нарачка

【Екран Заштита】Автоматски на екранот заштита на снимачот, кој заштедува електрична енергија и е поудобно. 【Интелигентни Снимање на Видео】По возило е vibrated до одреден степен, тоа автоматски ќе започне да се снима слики и снимање на важни докази.【Јамка Снимање и Итни Брави】 Лесна јамка снимање функција автоматски ќе се појавува претходните снимки со нови датотеки кога SD картичка е полна.4 Resolution : 1920x1080 Memory картичка : 4-32 GLens : 170 degrees Video формат : AVIPhoto жиг : support Parking следење : support Loop снимање : support Mobile инспекција : support Language режим : повеќејазична rotation Video рамка го оценувате : 30/25fps Collision сензор : 3-axis гравитацијата sensor Package : 1 компјутер * Цртичка cam1 pc * Автомобил charger1 pc * USB cable1 pc * Bracket1 pc * англиски јазик прирачник. 【Анти-се тресат И Без Рамка Капка】Единствена анти-се тресат технологијата ви овозможува да снимате high-definition квалитет на слика дури и во солиден условите на патот. 170-степен супер широк агол, со голем отвор, тоа е погоден за вас да се земе слики на широк-ги видите сценографијата додека возите.Супериорен ноќ визија, Автомобил регистарски таблички може да биде заробен јасно во текот на ноќта.

Спецификацијата

Color:
black
Lens:
17mm
Lens material:
4 groups of full glass lenses
Display size:
3.0inch LCD
Aperture:
F2.4
Resolution:
1920x1080
Memory card:
4-32G
Lens:
170 degrees
Video format:
AVI
Photo watermark:
support
Parking monitoring:
support
Loop recording:
support
Mobile inspection:
support
Language mode:
multilingual rotation
Video frame rate:
30/25fps
Collision sensor:
3-axis gravity sensor
Package:
1 pc * Dash cam :
1 pc * Car charger :
1 pc * USB cable :
1 pc * Bracket :
1 pc * English manual :

Со стоката дадена додека купуваат

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76

Рутер Малку Дрво Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

1pc 15100mm Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

DEN 2148.00

Рака Подготвени Музички Кутии за Складирање Коцки Играчка Плакарот Организатор Кошница Платно Расклопна Полица

【Соодветна Големина】 Со совршена големина на 14.2(Л)x 10.2(W)x 8.3(В)инчи, складирање бин има пространа п

DEN 715.20

Перика на Главата Стои Манекен Главата, 27 Инчен Долга Коса Козметологијата Манекен Manikin Главата Модел Фризерски

Направени од вистинска човечка коса, перат, без мирис, мазна, метежот слободни и без пролевање.Погоден з

DEN 2123.28