• Новак
КООРДИНАТОР Козметика, Шминка Четки Складирање Кутија Цилиндрични Случај Складирање Кармин Четка Пен Носителот Организатор Ковано Железо Пенкало Складирање

КООРДИНАТОР Козметика, Шминка Четки Складирање Кутија Цилиндрични Случај Складирање Кармин Четка Пен Носителот

DEN 955.20

Достапност
Достапно за нарачка

*.Уникатен дизајн - круг пенкало купот на носителот може да се сместат моливи, фломастери, гел пенкала, шминка четки, ножици, и бидете на вашиот десктоп уредни и чисти. *.Различни стилови - Хексагонална пен носителот, бакар-обложено површината, се зголеми злато заврши, изгледа многу деликатна, декоративни, сјајна и елегантен. *.Простор за заштеда на енергија - 4.50"W x 5.5"H компактна големина, масата пен носителот ќе не заземаат премногу простор на маса, counter или на маса. *.Висок квалитет - направен од високо-квалитет на железо жица, метал mesh молив носител е анти-корозивен, не се деформира, е издржлив и лесен за чистење. *.Мулти-цел - Оваа едноставна биро за складирање кутија е погодна за многу прилики, погоден за канцеларија, училиште училница, дома и бања користат и за декорација. [Широка примена : погоден за многу наврати, погоден за канцеларија, училиште училница и дома учење да ги користат и да ги красат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нокти Датотека, Обновливи Професионални Транспарентен Нанометри Стакло Нокти Датотека, Ноктите Чистење Алатката

Finegrained површина, нежен датотека површината за менување на обликот на ноктите, се направи нокти светла бр

DEN 196.56

Перика Складирање Торба Коса Екстензија На Носителот Случај , Прашина Доказ Преносни Одговараат Торба Организаторот

Пакетот вклучува : 8pc перика коса екстензии складирање торба.Ве молиме не торба само,закачалка и перики

DEN 479.76

Рака Подготвени Музички Кутии за Складирање Коцки Играчка Плакарот Организатор Кошница Платно Расклопна Полица

【Соодветна Големина】 Со совршена големина на 14.2(Л)x 10.2(W)x 8.3(В)инчи, складирање бин има пространа п

DEN 715.20

Перика на Главата Стои Манекен Главата, 27 Инчен Долга Коса Козметологијата Манекен Manikin Главата Модел Фризерски

Направени од вистинска човечка коса, перат, без мирис, мазна, метежот слободни и без пролевање.Погоден з

DEN 2123.28

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76

Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Сортирање Ѓубре Може да Плоштадот Домаќинство Подножјето на Возилото Ѓубре

Едноставен стил, погоден за различни затворен сцени, додавајќи чувство на удобност на живот.Голем капац

DEN 2783.04