• Новак
DECORAPORT 55 x 36 Инчи Frameless LED позадинско осветлување Бања Огледало со Допир Прекинувач, Demister, Dimmer, Bluetooth Звучници, Ѕид-Монтирани, IP44 Водоотпорен (D-D521-5536A)

DECORAPORT 55 x 36 Инчи Frameless LED позадинско осветлување Бања Огледало со Допир Прекинувач, Demister, Dimmer,

DEN 3839.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Супер Јасно】 Квалитет Светла : 30% посветла + CRI>90(во Близина на сончева светлина).Квалитетот Огледало : Супер Бела Огледало Стакло. 【Супер Дизајн】 функција е позадинско осветлување дизајн со само 1.4 инчен дебелина огледало тело.Професионална LED огледало дизајн тим во светот. 【Супер Безбедност】 Saftey е врвен приоритет како огледало е да се работи во влажна средина.Ние се тестирани од страна на УЛ(САД) и TUV(Германија). 【Супер Функции】 Допир на Копче, Bluetooth Звучници, Анти-магла, Dimmable, Вертикална & Хоризонтална Монтажа, Огледало & Ѕид Контрола. 【Супер По Продажба на Услуги】 Ние целосно ја гарантира својата корист, ако објектот оштетување или дефект на пристигнувањето, ве молиме контактирајте со нас за да испратите замена или враќање на средствата. 2 Години Производителот Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Сортирање Ѓубре Може да Плоштадот Домаќинство Подножјето на Возилото Ѓубре

Едноставен стил, погоден за различни затворен сцени, додавајќи чувство на удобност на живот.Голем капац

DEN 2783.04