• Новак
Нокти датотека 2 Парчиња од Нерѓосувачки Челик, Нокти Датотеки со Розово Злато Против Пролизгување се Справи и Кожа Случај, Двојно Двострано Помине Подносителот, П?

Нокти датотека 2 Парчиња од Нерѓосувачки Челик, Нокти Датотеки со Розово Злато Против Пролизгување се Справи

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】 метал нокти датотека во собата е направен од нерѓосувачки челик.Премиум материјали, цврсти и издржливи. 【ДВОЈНО ДВОСТРАНО】 Двојно двострано текстури, едната страна е груба површина и другата страна е во ред површината, лесно да полски вашите нокти површината и датотека на ноктите рабови. 【ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ се СПРАВИ со】 На нокти датотеки со ергономски се справи со одговара на вашите прсти, убави се зголеми злато се справи со е полесно да се одржи и да го користите. 【ПРЕНОСНИ ПОСТАВИТЕ】2 парчиња различна големина посочи главата и тркалезна глава,нокти датотеки за природни нокти со кожа случај, лесен и компактен, лесен за носење, кога на патување или за секојдневниот живот. 【СОВРШЕН ПОДАРОК】се Зголеми златни нокти датотеки и buffers со убава кафеава кожа случај.Ова е идеален избор за одмор подароци.Зошто е нашата нокти датотека во собата за вас?1. Премиум материјалот, силен и здрав.2. 2 парчиња различна големина метал нокти датотеки обезбедување на вас со задоволни искуство .3. На метал нокти датотеки со двојно двострано стил и против пролизгување рачка, работат лесно.4. Моден розово злато против пролизгување се справи.5. Мултифункционален, погодна за семејствата и стручни лица.6. Совршен подарок .Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Перика Складирање Торба Коса Екстензија На Носителот Случај , Прашина Доказ Преносни Одговараат Торба Организаторот

Пакетот вклучува : 8pc перика коса екстензии складирање торба.Ве молиме не торба само,закачалка и перики

DEN 479.76

Перика на Главата Стои Манекен Главата, 27 Инчен Долга Коса Козметологијата Манекен Manikin Главата Модел Фризерски

Направени од вистинска човечка коса, перат, без мирис, мазна, метежот слободни и без пролевање.Погоден з

DEN 2123.28

Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Сортирање Ѓубре Може да Плоштадот Домаќинство Подножјето на Возилото Ѓубре

Едноставен стил, погоден за различни затворен сцени, додавајќи чувство на удобност на живот.Голем капац

DEN 2783.04

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76