• Новак
Panduit FWTRP7N7NLNF075 Брз Нето-Interconnect Кабел Собранието (Пакување од 1)

Panduit FWTRP7N7NLNF075 Брз Нето-Interconnect Кабел Собранието (Пакување од 1)

DEN 2198.40

Достапност
Достапно за нарачка

Влакна Тип : OM5+.Конектор Тип 1 : Pan MPO и Женски Конектор 2 Тип : Pan MPO Женски.Средина : Затворен.Стандардите се Сретна : Исполнува или го надминува ISO/IEC 11801, минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 3, минлив исхемичен напад-604-5 (FOCIS-5), минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 1, Ro HS согласност за OM4 ANSI/минлив исхемичен напад-492 AAAE, IEC 60793-2-10 Ед 6, минлив исхемичен напад 568.3-D, ISO 11801 Ед 3, Ro HS согласност за OM5. Примена : центри за Податоци што бараат брз инфраструктура за распоредување со продолжен дофат дека сакаат да го задржат пропусниот опсег во текот на инфраструктурата.OM5+, 12 Влакна Interconnect, Plenum, Pan MPO Женски Pan MPO Женски, Метод Б, Ултра Вметнување на Косата - 75 Метри.Овој Производ е произведен во Кина.Овој Производ е произведен од страна на Panduit.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76

Перика Складирање Торба Коса Екстензија На Носителот Случај , Прашина Доказ Преносни Одговараат Торба Организаторот

Пакетот вклучува : 8pc перика коса екстензии складирање торба.Ве молиме не торба само,закачалка и перики

DEN 479.76