• Новак
Pressplay Mamma Mia, Црна Капсула, 7 pc Сет вклучува на Темно (02) Concealer, Усна Сјај, Highlighter, Рака sanitizer, Рака Крем, Црна Маскара, Проѕирен Прав. ($210 Вредност)

Pressplay Mamma Mia, Црна Капсула, 7 pc Сет вклучува на Темно (02) Concealer, Усна Сјај, Highlighter, Рака

DEN 1442.40

Достапност
Достапно за нарачка

ПОЧНУВАЈЌИ СО РЕШЕНИЕ На Pressplay Капсула е вашиот опстанок комплет, земајќи ја од работата на салата, за една ноќ, за да појадок со твоите свекорот.Со Pressplay, вие секогаш ќе бидете подготвени.КАПСУЛАТА ЗА СПАСУВАЊЕ На Pressplay Капсула е околу иста големина како вашиот паметен телефон и продавници до 7 високо-квалитетни производи од Pressplay опсег и компактно огледало.Изберете ја вашата омилена производи од Pressplay Козметика спектар, од шминка за нега на кожата, додадете ги на вашата Pressplay Капсула и главата надвор од вратата.КВАЛИТЕТНА КОЗМЕТИКА На Pressplay опсег е дизајниран да овозможи висок пигментацијата покриеност и трае во текот на целиот ден.Нашиот асортиман се произведени во некои од најнапредните козметички лаборатории во Италија, Германија и Австралија.Ние никогаш не се тестираат врз животни и нашите формулации користите само повеќето рафинирани, безбедно состојки.Пакет Вклучува : Pressplay Mamma Mia, Црна Капсула, 7 pc Сет вклучува Теодор Темно (02) Concealer, Теди Усна Сјај, Luca Highlighter, Круз Рака sanitizer, Артур Рака Крем, Кристофер Црна Маскара, Leonardo Translucent во Прав. ($210 Вредност).Зафатен мајки, ние сме тука да ви помогнеме.Ние сме curated крајната on-the-go козметика Капсула за вас, бидејќи ние знаеме борбата на шминка апликација пред училиштето заспивам.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76

Перика на Главата Стои Манекен Главата, 27 Инчен Долга Коса Козметологијата Манекен Manikin Главата Модел Фризерски

Направени од вистинска човечка коса, перат, без мирис, мазна, метежот слободни и без пролевање.Погоден з

DEN 2123.28

Рака Подготвени Музички Кутии за Складирање Коцки Играчка Плакарот Организатор Кошница Платно Расклопна Полица

【Соодветна Големина】 Со совршена големина на 14.2(Л)x 10.2(W)x 8.3(В)инчи, складирање бин има пространа п

DEN 715.20