• Новак
GRNSHTS Бебе Момче Смешно Прв Роденден Облека Бебе Момче Лак Вратоврска Romper Bodysuit Торта Пресече Облека

GRNSHTS Бебе Момче Смешно Прв Роденден Облека Бебе Момче Лак Вратоврска Romper Bodysuit Торта Пресече Облека

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Симпатична рачно изработени, тој ќе уживате во сите забава и да го неуредна со торта за неговиот прв роденден, се создаде незаборавни спомени со слики од вашиот малиот човек, жив светли бои поп. 【Роденден Облека за 1-Годишно Момче】Бебе момче торта пресече облека прв роденден, 1-от роденден момче подароци, торта пресече облека момче прв роденден вклучува Пелена Маска , Romper и подвезици за фотографија проп летен одмор одмор се облекуваат.Дали сте купување на син, внук, или внук можете да бидете сигурни да се стави насмевка на нивното лице.Зачудувачки пораби на applique на двете страни.Јака е опремен со лак вратоврска. 【Ве молиме Проверете Детални Мерки s Мојот прв Роденден - 1 Години Bodysuit е удобно, многу достапен начин за вашето дете да се изразат себеси.Изработени од памук и полиестер, многу удобно и пријателски за бебиња " кожа.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 【ПРИЛИКИ】 Погодна за секојдневно носење и посебна прилика како свадба партија, празник партија, торта пресече, ноќта на Вештерките Dresss Нагоре, церемонијата, крштевки, роденден, церемонија итн. 【Меки Ткаенини】Торта пресече облека бебе момче првиот роденден фотографија проп секојдневен секојдневно носат бебе момче пресече торта облека.Љубовта, Грижата и Роденден тимови се најважниот подарок за нив. 【Шик и Симпатична Дизајн】направени со безбедно бои и без груби хемикалии.Y-назад polka точки подвезици дизајниран со 3 клипови и 2 должина adjusters, лесно да се отвори клипот, доволно сила да се одржи панталони до цврсто.Опфатени еластичен на половината на bottoms за удобност и еластичен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Сортирање Ѓубре Може да Плоштадот Домаќинство Подножјето на Возилото Ѓубре

Едноставен стил, погоден за различни затворен сцени, додавајќи чувство на удобност на живот.Голем капац

DEN 2783.04

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76