• Новак
Верверица Доказ Птица Фидер за Надвор,Метален Кафез Дива Птица Фидер Виси Цевка Фидер со 4 Хранење Пристаништа и да Застане,за Надвор Градина Двор Тревник Дива Птиц

Верверица Доказ Птица Фидер за Надвор,Метален Кафез Дива Птица Фидер Виси Цевка Фидер со 4 Хранење Пристаништа

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

Четири U-облик живеалишта и на дното коцки, се додава нека мали и средни птици застане и да добијат храна.3 инчи, 4 хранат пристаништа.Ова е одличен подарок идеја за љубителите на природата.Таму е од нерѓосувачки челик, метални закачалка на врвот на птица внесувач, постабилна кога виси, може да бидат обесени на дрво гранки, птица фидер полиците, градина куки,итн.Додека опремени со 1,5 килограми капацитет кофа,може да додадете мешани семиња.На површината се исто така обложени со слој од водоотпорен слој, кој може да се заштити од сонце и дожд,тоа не е лесно да ' рѓа,и е отпорна на временските услови и надворешни фактори. 【Внимателен Дизајн】Транспарентен акрилик baffles се користи околу да се набљудуваат количина на храна во секое време;дренажа дупки се дизајнирани на дното за да се задржи на храна сува,па не се грижи за птица храна влажни.Можете да ја испратите оваа птица фидер виси decoratioin на вашите деца,родители и пријатели. 【Лесно Да се Инсталира и Чисти】Не треба да користат алатки за инсталирање на оваа птица внесувач,само ротирање на врвот метален капак на десно за да го отклучите,и се прелива семе од врвот влезот нежно ротирање на капакот.Повод : Градина, Патио, Тревник,Дворот,На ридот,Производи Вклучуваат:1*Птица Фидер .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76

КООРДИНАТОР Козметика, Шминка Четки Складирање Кутија Цилиндрични Случај Складирање Кармин Четка Пен Носителот

*.Уникатен дизајн круг пенкало купот на носителот може да се сместат моливи, фломастери, гел пенкала, шм�

DEN 955.20