• Новак
Олимп СМ-450 Дигитален Снимач на Глас

Олимп СМ-450 Дигитален Снимач на Глас

DEN 554.40

Достапност
Достапно за нарачка

2 GB внатрешна меморија, Снимањето формат WMA / MP3. Целосна Dot Matrix Дисплеј 1.56".PC интерфејс со USB Кабел.Пет складирање папки плус музичка папка (до 200 пораки по фолдер), една музичка папка, плус автоматско архивирање и синхронизација.Мени јазици англиски, германски, француски, шпански, италијански, руски.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76

Перика на Главата Стои Манекен Главата, 27 Инчен Долга Коса Козметологијата Манекен Manikin Главата Модел Фризерски

Направени од вистинска човечка коса, перат, без мирис, мазна, метежот слободни и без пролевање.Погоден з�

DEN 2123.28

КООРДИНАТОР Козметика, Шминка Четки Складирање Кутија Цилиндрични Случај Складирање Кармин Четка Пен Носителот

*.Уникатен дизајн круг пенкало купот на носителот може да се сместат моливи, фломастери, гел пенкала, шм�

DEN 955.20

Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Сортирање Ѓубре Може да Плоштадот Домаќинство Подножјето на Возилото Ѓубре

Едноставен стил, погоден за различни затворен сцени, додавајќи чувство на удобност на живот.Голем капац

DEN 2783.04