• Новак
Чувствителни Duckbill Ниво Прекинувач Страна Монтирани Брза Обработка на Течни Ниво Сензор за Предупредување(Тип В)

Чувствителни Duckbill Ниво Прекинувач Страна Монтирани Брза Обработка на Течни Ниво Сензор за Предупредување(Тип

DEN 1495.20

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.Професионална изработка, одлична сензитивност и висока сигурност.Голема и директна замена за стариот или оштетена една.Таа има стабилни перформанси и тоа е лесно да се инсталира. 100% сосема нов и висок квалитет.Функција : 1. 100% сосема нов и висок квалитет 2. Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите. 3. Професионална изработка, одлична сензитивност и висока сигурност. 4. Голема и директна замена за стариот или оштетена една 5. Таа има стабилни перформанси и тоа е лесно да се инсталира Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Работат на струјата : 0.5~1(А) Материјал : ПП Работна Температура : -10~+85(℃) Максимална Температура Отпор : 85 (℃) Работен Притисок : 0.2 (Mpa) Максимална го Издржат Напонот : 0.2 (Mpa) Медиуми Специфична Тежина : 0.7 Изборен Стил : Тип, Тип Б, В Тип, Тип D, F Тип Пакет Листата : 2 * Нивото на Водата Сензор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рака Подготвени Музички Кутии за Складирање Коцки Играчка Плакарот Организатор Кошница Платно Расклопна Полица

【Соодветна Големина】 Со совршена големина на 14.2(Л)x 10.2(W)x 8.3(В)инчи, складирање бин има пространа п

DEN 715.20

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76