• Новак
Jarka&Co 24 Инчен Електричен Шпорет Камин со Далечински управувач, Преносни Самостојна Затворен Простор Грејач

Jarka&Co 24 Инчен Електричен Шпорет Камин со Далечински управувач, Преносни Самостојна Затворен Простор Грејач

DEN 3599.76

Достапност
Достапно за нарачка

5 hr постепено · Кабелот за Напојување : 72" долго со НАС стандард 3 pin приклучок · Електрични Спецификација : 120v AC 60hz 12.5 lb приближно · Кабинет Материјал : отпорни на Топлина ABS пластика и метал mesh вратата и страничните панели · Употреба : Самостојна (нога собранието потребен хардвер комплет вклучени) · Безбедносни Карактеристики : Висока температура го исклучи · Гориво Кревет : Faux трупци · Пламен & Дневник Ефект : 1 боја · Пламен Брзина : Fixed · Пламен & Дневник Ефект Извор на Светлина : Енергетски ефикасни LED работи со или без топлина · Нивото на Осветленост : 3 опции · Топлина Опции : Ниска (750w) и Висок (1500w) · Извор на Топлина : Алуминиум конвекција елемент · Далечински Управувач : 4 Функцијата (2 x AAA Батерии вклучени) · Термостат : Аналоген прилагодливи · Тајмер : 0.Детални Карактеристики · Стил : 24" Дрво шпоретот · Надворешни Димензии : 18.На Jarka&Co камин грејач додава историски шарм потсетува на леано железо печки од недалечното минато, комбинирање на современите материјали кои го прават тоа неверојатно светло и преносни.Реална горење се најавите и пламен ефект ќе се задржи топло додека се ужива придобивките на стара електрична дрво шпоретот без менаџирање и подготовка на дрва.ФУНКЦИЈА ПРЕПОЛНА со далечински управувач, тајмер и термостат за контрола, за дополнителна топлина во еден мал затворен простор до 400ft2.АВТЕНТИЧНИ LED ПЛАМЕН ЕФЕКТ и реални горење се најавува со прилагодува осветленоста го фати сите на убавината на вистински дрво, оган, дури и без топлина. 750w или 1500w ТОПЛИНА ОПЦИИ нудат избор на фан assisted топлина обезбедување на оптимални топлина, додека оставајќи надворешниот површини кул на допир.CLASS ВОДЕЧКИТЕ ДИЗАЈН со plug and play практичноста и лесно да се следат поставување совети.ТЕРМИЧКИ безбедносен ПРЕКИНУВАЧ автоматски се исклучува единица во случај на прегревање обезбедување на вашата safety.9"h приближно · Производ Тежина : 16.5 amp · Штекер е Потребно : Основи (Earthed) 15amp · Моќ Оценка Грејач : 1500w · Моќ Оценка Пламен & Дневник Ефекти : 3w ВАЖНО Овој електричен камин грејач е дизајнирана да обезбеди дополнителна топлина и декоративни амбиент во мали простории до 400ft2 светлината на пламен ефекти зависи од внатрешното осветлување нивоа, најдобар ефект се постигнува во темни соби со директна или рефлексивни светлина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чувствителни Duckbill Ниво Прекинувач Страна Монтирани Брза Обработка на Течни Ниво Сензор за Предупредување(Тип

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.Професионална изработка, одлична се

DEN 1495.20

КООРДИНАТОР Козметика, Шминка Четки Складирање Кутија Цилиндрични Случај Складирање Кармин Четка Пен Носителот

*.Уникатен дизајн круг пенкало купот на носителот може да се сместат моливи, фломастери, гел пенкала, шм

DEN 955.20