• Новак
TIZORAX Слатко-Коњ-во-Цвеќе Складирање Чевли Кутии Задебелена dustproof Чевли Организатор Кутија Мултифункционален Преносни

TIZORAX Слатко-Коњ-во-Цвеќе Складирање Чевли Кутии Задебелена dustproof Чевли Организатор Кутија Мултифункционален

DEN 575.52

Достапност
Достапно за нарачка

Влага-доказ : Заштита на вашите чевли од пајаци, бубачки, глувци и др.Оваа кутија за чевли е совршен за вашата потреба. 100% нови и премиум.Спецификации : 9x12 инчи / 23x31cm .На кутија за чевли може да се користи за чевли со големина 12 (НИ обувка) и подолу.Силен и здрав : исто Така голема складирање кутија за речиси ништо.Компактен индивидуални кутија за чевли за секој пар на чевли кои што изгледа добро, и не трошете простор.Овие класичен пластични кутии за складирање се совршено големина за чевли, мали додатоци и многу повеќе.Чување на кутии за да ви помогне да се направи најмногу од вашиот простор за складирање.Каде што можете да ги користите нашите кутија за чевли?Под креветот ,под креветот,во шкафот во дневната соба.Стави вашите омилени чевли како експонати во дневната соба за вашите сопствени уживање, прашина, влага и оксидација отпор, и да ја задржите вашата љубов.Ставање во кабинетот, може да се направи вашиот кабинет изгледаат уредно и завртете го вашиот чевли во изложбен салон.Ова е вистинска љубов за чевли.Ставање под креветот може да ви помогнат подобро да се најде на чевли што треба и да ги промените вашите чевли за да се спречи влага.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Сортирање Ѓубре Може да Плоштадот Домаќинство Подножјето на Возилото Ѓубре

Едноставен стил, погоден за различни затворен сцени, додавајќи чувство на удобност на живот.Голем капац

DEN 2783.04

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76

Чувствителни Duckbill Ниво Прекинувач Страна Монтирани Брза Обработка на Течни Ниво Сензор за Предупредување(Тип

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.Професионална изработка, одлична се

DEN 1495.20