• Новак
Поставување на Патна Големини Aveda Мазна Инфузија Шампон и Балсам, .34 Мл Секоја

Поставување на Патна Големини Aveda Мазна Инфузија Шампон и Балсам, .34 Мл Секоја

DEN 192.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ексклузивно растенијата инфузија—мешавина која потекнува од органско алое, пченка и guar грав—создава мазна нови површината на косата.Значително го намалува frizz и несакани бран, помага да се спречи flyaways.Штити од површината штета од топлина стил.Smooths и омекнува косата.Сет од 2 големина на примерок цевки.Штити од површината штета од топлина стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чувствителни Duckbill Ниво Прекинувач Страна Монтирани Брза Обработка на Течни Ниво Сензор за Предупредување(Тип

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.Професионална изработка, одлична се

DEN 1495.20