• Новак
Прирачник Фаза Лизгачки Табела, SEMXYZL80-КАКО XYZ Висока Прецизност Крстот Ролери Линеарно Движење Прирачник Фаза Лизгачки Табела 80 80 мм, Прирачник Прецизност Линеарна

Прирачник Фаза Лизгачки Табела, SEMXYZL80-КАКО XYZ Висока Прецизност Крстот Ролери Линеарно Движење Прирачник

DEN 844.80

Достапност
Достапно за нарачка

Набљудувачите не се калибрира истиот. Висок квалитет на лизгачки табела, 80 * 80 мм табела големина, прецизна обработка и стабилни перформанси, добар ефект 4.Линеарно движење со ниска frictional отпор. 170 мм (вклучувајќи ја диференцијалната вратило се справи) оптоварување : 59 N (6 кг) мозочен удар : Z : ± 12.Карактеристики : 1.Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Објект тип : Линеарен Движење Лизгачки Табела Материјал : алуминиум легура Модел : SEMXYZL80-КАКО Маса големина : Прибл.5 mm, Точност : 0. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Сортирање Ѓубре Може да Плоштадот Домаќинство Подножјето на Возилото Ѓубре

Едноставен стил, погоден за различни затворен сцени, додавајќи чувство на удобност на живот.Голем капац

DEN 2783.04

КООРДИНАТОР Козметика, Шминка Четки Складирање Кутија Цилиндрични Случај Складирање Кармин Четка Пен Носителот

*.Уникатен дизајн круг пенкало купот на носителот може да се сместат моливи, фломастери, гел пенкала, шм

DEN 955.20