• Новак
Fermosa Eyelash Раст & Зголемување на Серумски - Eyelash Раст Серум, Eyelash Серумски Да Растат Трепките, Eyelash Раст Серум За Жени, За Дебели & Долги Трепки, од 3,5 ML

Fermosa Eyelash Раст & Зголемување на Серумски - Eyelash Раст Серум, Eyelash Серумски Да Растат Трепките, Eyelash

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

ДЕФИНИРАЊЕ на РАСТ - Дали сте во потрага за долг и здрав трепки?Fermosa Eyelash Раст & Зголемување на Серумски е совршен избор за вас!Нашите eyelash серум содржи состојки кои се промовира силна eyelash раст, создавање жив, око-фаќање на трепките.НЕГУВАЊЕ - Fermosa користи мешавина за негување состојки при создавањето на нашите козметички производи.Состојките кои се наоѓаат во нашата eyelash серум вклучуваат Аква, PEG-400, Натриум Hyaluronate, и Tocopherol.ОНА ШТО НЕ ГО НАПРАВИ? - Fermosa Eyelash Раст & Зголемување на Серумски е дизајниран да се донесе бујна волумен и должина на вашите трепки.Нашите Eyelash Серум elongates на telogen фаза, продолжување на растот циклус и зголемување на должината и дебелината на вашиот трепките.КАКО ДА се КОРИСТИ - за Миење и чистење на вашите очи потоа нежно исушете со чиста крпа.Нанесете мала количина на Fermosa Eyelash Серум заедно горниот и долниот lash линии.Нека серум суво за 60-90 секунди.За најдобри резултати, користете го двапати дневно, и се сведоци на неверојатни разлика.FERMOSA ВЕТУВАЊЕ - Fermosa е посветен на донесувањето на клиенти ефикасен производ, високо квалитетни состојки и позитивно искуство!Ако имате проблем со нашиот производ, едноставно ни порака и ние ќе направиме сè за да се обезбеди вашето задоволство!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76

Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Сортирање Ѓубре Може да Плоштадот Домаќинство Подножјето на Возилото Ѓубре

Едноставен стил, погоден за различни затворен сцени, додавајќи чувство на удобност на живот.Голем капац

DEN 2783.04