• Новак
X-DREE 5mmx25mm Месинг Позлатен Чикаго Завртки Обврзувачки Мислења Приклучните Занитвам 30pcs(5mmx25mm Latón chapado en Чикаго Tornillos Encuadernación де лос postes де acoplamiento del remache 30pcs

X-DREE 5mmx25mm Месинг Позлатен Чикаго Завртки Обврзувачки Мислења Приклучните Занитвам 30pcs(5mmx25mm Latón

DEN 1101.60

Достапност
Достапно за нарачка

Име На Производ : Завртка Пост; Материјал : Јаглероден Челик, Месинг Позлатен.Тежина : 136g; Пакет Содржина : 30pcs x Завртка Пост.Главната Боја : Месинг На Ѕвонење.Одговара Дупка Големина : 5 x 25мм/0.2" x 1"(D*L)(Tamaño del orificio де ajuste : 5 x 25 mm / 0.2' 'x 1' '(D * L).Вкупната Големина : 10 x 28mm/0.4" x 1.1"(Max.D*L)(Tamaño вкупно : 10 x 28 mm / 0.4' "x 1.1' '(Max.D * L). 5mmx25mm Месинг Позлатен Чикаго Завртки Обврзувачки Мислења Приклучните Занитвам 30pcs Made на јаглероден челик материјал, месинг позлатен.Исто така именуван како Обврзувачки Завртка, широко се користи како книга или слика за печатење албуми задолжителни резерви.Тоа исто така може да се користи во производството на saddles и кожа purses.На завртката со филипс вози главата.Опис на Spanish5mmx25mm Latón chapado en Чикаго Tornillos Encuadernación де лос postes де acoplamiento del remache 30pcs Nombre del producto : Tornillo de poste; Материјал : Acero ал carbono, Latón chapado Peso : 136g; Contenido del paquete : 30pcs x Tornillo Post Color директорот : tono де latón Tamaño del orificio де ajuste : 5 x 25 mm / 0.2' 'x 1' '(D * L) Tamaño вкупно : 10 x 28 mm / 0.4' "x 1.1' '(Max.D * L).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Перика на Главата Стои Манекен Главата, 27 Инчен Долга Коса Козметологијата Манекен Manikin Главата Модел Фризерски

Направени од вистинска човечка коса, перат, без мирис, мазна, метежот слободни и без пролевање.Погоден з

DEN 2123.28

Чувствителни Duckbill Ниво Прекинувач Страна Монтирани Брза Обработка на Течни Ниво Сензор за Предупредување(Тип

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.Професионална изработка, одлична се

DEN 1495.20

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76