• Новак
Panduit ILT2S-M0 Кабел Вратоврска, Во Линија, Стандард, Времето Отпорни Најлон 6.6, 8.3-Инчен Должина, Црна и бела (1,000-Pack)

Panduit ILT2S-M0 Кабел Вратоврска, Во Линија, Стандард, Времето Отпорни Најлон 6.6, 8.3-Инчен Должина, Црна

DEN 2667.12

Достапност
Достапно за нарачка

Поголема отпорност на оштетувања предизвикани од ултравиолетово – внатрешна или надворешна употреба.Паралелно-влез кабелски вратоврска дека теми како појас (180° влез).Низок профил главата избегнува snags и го намалува вкупниот пакет големина. 35% пониска главата висина од конвенционалните 90° врски.Паралелно-влез лимитите на изложеност на остри рабови и ги штити работниците, грбот и рацете.Кабел Вратоврска, Во Линија, 8.3 Инчи (211 mm) Должина, Стандард, Црна.Времето е Отпорен за поголема отпорност на штета причинета од страна на ултравиолетова светлина.Внатрешна или надворешна употреба.Паралелно-влез кабелски вратоврска дека теми како појас (180 степени влез).Низок профил.Пакет на 1000. Panduit носи кабел врски и кабел за управување со додатоци за сите на вашиот занимаваат, рутирање и идентификација на барањата.Соодветни за било какви електрични, индустриски, или вмрежување апликација, нашиот широк избор на индустрија-одобрени стилови, димензии и материјали кои се гарантира дека ќе го добиете работа ефикасно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чувствителни Duckbill Ниво Прекинувач Страна Монтирани Брза Обработка на Течни Ниво Сензор за Предупредување(Тип

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.Професионална изработка, одлична се

DEN 1495.20

КООРДИНАТОР Козметика, Шминка Четки Складирање Кутија Цилиндрични Случај Складирање Кармин Четка Пен Носителот

*.Уникатен дизајн круг пенкало купот на носителот може да се сместат моливи, фломастери, гел пенкала, шм

DEN 955.20