• Новак
Дома Основите Нерѓосувачки Челик Vented Тоалет Клипот со Канистер Носителот Капе Првенство

Дома Основите Нерѓосувачки Челик Vented Тоалет Клипот со Канистер Носителот Капе Првенство

DEN 527.52

Достапност
Достапно за нарачка

Чувајте вашиот тоалет чисти и да ги заглави бесплатно со овој тоалет клипот.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.Вклучува дозвола за лесен за складирање и за да се задржи на клипот Надвор од очите.Лесен за употреба челична рачка за контрола кога се користи.ВЕНТИЛИРАНИ : Вентилација дупки заедно база овозможи на клипот да се суши брзо помеѓу користи, додека елегантни канистер го задржува бања високо хигиенски.ДИЗАЈНИРАН ДА се сака И ПОСЛЕДНИТЕ : Направен од ' рѓа-доказ нерѓосувачки челик, канистер карактеристики вентилација дупки по должината на база на одржување на клипот сув и хигиенски.ИСТУРИ ДОКАЗ КАНИСТЕР : Канистер опфаќа четка во целост, имајќи го надвор од приказот за чист изглед и репродуктивните-слободен средина.КАПАК ATTATCHES ДА КЛИПОТ да се задржи корисна, а во исто време убаво прикривање во luxe современа канистер.ВЕНТИЛИРАНИ : Вентилација дупки заедно база овозможи на клипот да се суши брзо помеѓу користи, додека елегантни канистер го задржува бања високо hygienic DESIGNED ДА се сака И ПОСЛЕДНИТЕ : Направен од ' рѓа-доказ нерѓосувачки челик, канистер карактеристики вентилација дупки по должината на база на одржување на клипот сув и хигиенски.ИСТУРИ ДОКАЗ КАНИСТЕР : Канистер опфаќа четка во целост, имајќи го надвор од приказот за чист изглед и репродуктивните-слободен environment LID ATTATCHES ДА КЛИПОТ да се задржи корисна, а во исто време убаво прикривање во luxe современа канистер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат