• Новак
Страна Маркер Паркинг Пак Сигнал Агол Светлина Патникот Право RH за 99-01 Solara

Страна Маркер Паркинг Пак Сигнал Агол Светлина Патникот Право RH за 99-01 Solara

DEN 1247.76

Достапност
Достапно за нарачка

Цел живот Warranty This објектот се поддржани од страна на нашите ограничени доживотна гаранција.Во случај овој објект треба да пропадне поради производствени дефекти во текот на намената, ние ќе го замени дел бесплатно.Оваа гаранција ги покрива трошоците на дел само.Референтен Број(s) : 18-5393-00-1,TO2521159,312-1544 R-КАКО,116-58689 R,8161006040. Објектот спецификации : Доживотна Гаранција Овој објект се поддржани од страна на нашите ограничени доживотна гаранција.Во случај овој објект треба да пропадне поради производствени дефекти во текот на намената, ние ќе го замени дел бесплатно.Оваа гаранција ги покрива трошоците на дел само.Склопови вклучуваат тест светилки, кои треба да бидат заменети пред инсталацијата.Компатибилен со : 1999-01 Тојота Solara Патникот Страна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чувствителни Duckbill Ниво Прекинувач Страна Монтирани Брза Обработка на Течни Ниво Сензор за Предупредување(Тип

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.Професионална изработка, одлична се

DEN 1495.20

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76

Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Сортирање Ѓубре Може да Плоштадот Домаќинство Подножјето на Возилото Ѓубре

Едноставен стил, погоден за различни затворен сцени, додавајќи чувство на удобност на живот.Голем капац

DEN 2783.04