• Новак
USTZFTBCL Мажите Crewneck Sweatshirt Графити Јапонски Streetwear Хип Хоп Преголеми Црната Качулка Суичери Дуксери Азиски-S, Мали

USTZFTBCL Мажите Crewneck Sweatshirt Графити Јапонски Streetwear Хип Хоп Преголеми Црната Качулка Суичери Дуксери

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Полиестер,Памук.Материјал : Памук+Полиестер.ЗАБЕЛЕШКА : Азија големини, обично се помали од околу 1-2 големини од НАС/EUdimensions;големина : ве молиме овозможи ± 2cmdiffer поради прирачник за мерење; 1 инч = 2.54 см. [Натпревар] Хип Хоп Секојдневен Pullover Sweatshirt.Совршен натпревар со фармерки и патики, овој колоритен sweatshirt ќе биде удобна и светли избор за вашата гардероба оваа сезона. [ПОВОД] Погоден за Викенд, Партија, Бар, Патуваат и секојдневниот секојдневен носат.Есен Пролет Дуксери Sweatshirt машка Бела Хип Хоп Панк Pullover Streetwear Секојдневен Harajuku Стил Мажите High Street Sweatshirt Мрачно О-вратот Sweatshirt Мажите Долг Ракав Кошула Мрачно Sweatshirt Блузи солидна Боја Crewneck Sweatshirt Падне Кореја Мода Розова Сина, Црна, Бела Mens Качулка Streetwear Спортски Блузи Outwear Панк Дебели Руно Плетени Џемпери жените Јапонски Streetwear Мажите Графити Sweatshirt.Одговара тип : Лабава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чувствителни Duckbill Ниво Прекинувач Страна Монтирани Брза Обработка на Течни Ниво Сензор за Предупредување(Тип

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.Професионална изработка, одлична се

DEN 1495.20

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76