• Новак
Мини Notepad, М-р Медицински Асистент, Персоналните Гравирање Вклучени (Светло Кафеава)

Мини Notepad, М-р Медицински Асистент, Персоналните Гравирање Вклучени (Светло Кафеава)

DEN 676.80

Достапност
Достапно за нарачка

Дали сте во потрага по уникатен и ефтин подарок за вашите пријатели, студентите, или соработници?Оваа персоналните Мини Бележник е само она што ви треба!.Секој бележник е ласерски гравирани со сликата што можете да ги видите во фото заедно со вашето име или сопствен текст.Сликата на изгледот на нивните лица кога тие го гледаат ова notepad со нивното сопствено име врежани право на симулирани остри кожа кожа.Доволно мала да се вклопи во вашиот џеб, notepad мерки 3.25 инчи широка и 4.5 инчи долго.Содржи минијатурни ballpoint пенкало и 50 листови на празна хартија.Ние гарантираме дека дизајнот и текст нема да исчезнат, бидејќи ние ласерски engrave тоа право врз бележник.Ова е подарок тие ќе се сеќавам за години!.Персоналните Faux Кожа Џеб Notepad дека е ласерски гравирани со сликата која ќе ја видите на фотографијата.Вашето име или персоналните текст ќе биде ласерски врежани на notepad за слободни.Кликнете на "Прилагодите Сега" копчето за да започнете измената на вашата нарачка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76