• Новак
Shangpule Компатибилен за Fitbit Luxe Бендови, од Нерѓосувачки Челик, Метални Замена Рака Wristband Компатибилен за Fitbit Luxe Фитнес Тракер Големи Мали (Црна)

Shangpule Компатибилен за Fitbit Luxe Бендови, од Нерѓосувачки Челик, Метални Замена Рака Wristband Компатибилен

DEN 383.76
DEN 342.00 -11 %

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен со Fitbit Luxe Фитнес Активност Tracker.Се вклопува 5.5"-8.7" (140mm-220mm) зглоб.Ние, исто така може да обезбеди дополнителни линкови ако е потребно.Направена од врвот, од не ' рѓосувачки челик, тоа ќе биде удобно чувство на допир на вашиот зглоб, носат-отпор, со голема цврстина и отпорност на отпор.Премија од не ' рѓосувачки челик конектори за заклучување на вашиот fitbit luxe tracker интерфејс прецизно и сигурно.Кога ќе ја лизнете го бенд во вашиот tracker, може да слушнете "Кликнете на" звук, Не "падна покрај" прашање.Усвојува двојно копчето виткање затворач, Затворач блиску сигурно, и да се спречи олабави автоматски, лесно да се преземе / отстрани, безбедна и убава.Персонализирајте го вашиот Fitbit luxe со оваа нерѓосувачки челик метал рака, обезбедување на модерен и атрактивен изглед на видови на ситуации.Врвка За Околу Големина : .Совршено се Вклопуваат за 5.5"-8.7" (140mm-220mm).Применлив Модел : .Нерѓосувачки Челик Метал Бенд Компатибилен со Fitbit Инспирира/ Инспирира ЧАС.Она што може да се добие : . 1 X Fitbit luxe Метал Бенд (Не Види Вклучени). 1 X Линкови Отстранување алатка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чувствителни Duckbill Ниво Прекинувач Страна Монтирани Брза Обработка на Течни Ниво Сензор за Предупредување(Тип

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.Професионална изработка, одлична се

DEN 1495.20

КООРДИНАТОР Козметика, Шминка Четки Складирање Кутија Цилиндрични Случај Складирање Кармин Четка Пен Носителот

*.Уникатен дизајн круг пенкало купот на носителот може да се сместат моливи, фломастери, гел пенкала, шм�

DEN 955.20

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76