• Новак
Камерата нема WiFi е Потребно, 180 Степен Ротација Мини Тело Камера за Видео Рекордерот, 1080P HD Камера Движење со 32G Картичка, Nanny Мали Камери, Мала Камера, Мали Безбедносн

Камерата нема WiFi е Потребно, 180 Степен Ротација Мини Тело Камера за Видео Рекордерот, 1080P HD Камера Движење

DEN 891.36

Достапност
Достапно за нарачка

★[Ултра HD 1080 P , широк агол леќа]:Совршен погоден за носене МИНИ дизајн, Со својата 1080 P и 180 степен широк агол леќа, кои ви даваат подобра идеја за она што се случува во собата. ★[Долго време ] : Ова тело камера доаѓа со вграден-во високо-квалитетни 1000m Ah литиум јонска батерија, која може да обезбеди 6 часа на видео снимање. ★[Лесен за употреба]:Лесно да се работи.Еден клик брз започне да се снима. ★[Ултра Мини тело ротирачки камера]:камерата е лесно да се пука, и хоризонтални и вертикални фотографии се погодни за нечија желба,задниот клип и виси дупка се дизајнирани да бидат лесно исечени во џеб/јака/пренослив. ★[Мулти-функција микро-камера] : мини камерата може да се користи скоро секаде, без разлика дали дома, во канцеларија, во магацински простор,Во аголот од дворот или продавницата, или дури и како автомобил камера или антенски камера.камерата поддржува микро SD картичка до 128 GB.Добредојдовте на нашиот shop Type : B18 Системски побарувања : Mac OS x 10.3.6 погоре,Win 7,Windows 2000 / XP / Vista Max Надворешни Картичка е Поддржана : ТФ 128 G (не се вклучени) Класа Оценка Барања : Класа 10 или Над Батерија Тип : Вграден-на Полнење начин : USB полнење со КОМПЈУТЕР Работно Време : Околу 400 минути во 1080 P 30fps Пиксели Камера : 12 MP Декодира Формат : MJPG Видео формат : AVI Видео Резолуција : 1080 P (1920 x 1080),720 P (1280 x 720) Видео Рамка Цена : 30fps со Аудио Систем : Вграден микрофон/speacker (AAC) USB Функција : USB-Дискот Интерфејс Тип : Micro USB Ноќ Верзија : Yes Пакет Содржина : 1 X Мини Автомобили DVR Камера 1 X USB Кабелот 1 X Прирачник за Корисникот во Кинески и англиски јазик 1 X мало поле се Надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чувствителни Duckbill Ниво Прекинувач Страна Монтирани Брза Обработка на Течни Ниво Сензор за Предупредување(Тип

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.Професионална изработка, одлична се

DEN 1495.20

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76