• Новак
ПА Essentials 4x 36 Замрзнатото 3pc Неисечени Матрицата Празно 3 Дел

ПА Essentials 4x 36 Замрзнатото 3pc Неисечени Матрицата Празно 3 Дел

DEN 2191.20

Достапност
Достапно за нарачка

Земја на Потекло : сад.Нема Батерии Што Се Бара.Боја име : Матирано.Број на модел : PAW47631. ПА Essentials Stencils функција флексибилни, обновливи пластични листови. 4"x 36" Стрижат Празно Матирано 3pc - Овие полу-транспарентни листови се подготвени да се намали за да креирате ваши сопствени дизајни.Користење со : занает нож, ножици, умре сечење машина, тупаници, или матрицата секачи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КООРДИНАТОР Козметика, Шминка Четки Складирање Кутија Цилиндрични Случај Складирање Кармин Четка Пен Носителот

*.Уникатен дизајн круг пенкало купот на носителот може да се сместат моливи, фломастери, гел пенкала, шм

DEN 955.20

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76