• Новак
NUNUNU Crewneck Sweatshirt За Момчиња и Девојчиња, Памук, Унисекс, За Бебиња, Години & Деца до Тинејџерски Големини

NUNUNU Crewneck Sweatshirt За Момчиња и Девојчиња, Памук, Унисекс, За Бебиња, Години & Деца до Тинејџерски

DEN 864.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Машина За Миење.Супер-мека памучна sweatshirt карактеристики различни графики во текот, манифестирајќи ја NUNUNU потпис кул атмосфера.Екипажот деколте со V-inset за лесно да се носат и полетување, со долги raglan ракави за лесни движења.Висок-квалитет sweatshirt со носи-во удобноста што практично се чувствува како да е hugging на вашето дете.На hi-lo полите го прави совршен дели парче за момчиња & девојки, како shirttails ѕиркаат од под.Pullover дизајн, Екипажот деколте со Deconstructed hemlines на вратот, ракави и на дното.Одличен горниот слој над светлина T или под топла зимска јакна кога ќе излезе, или со пријатна пар на патики да го гледаме само рад кога престојуваат во.За забава светлина изгледа пар овој врвот со фармерки или оди со dressier пар на панталони за да се излади пресврт.Потпис nununu мирис исполнет во ткаенина, и се разликува овие блузи од сите други (evaporates по околу пет мие) и да даде чист свеж мирис, дури и по долго ден на движење aroud.Машина за миење ладно, собори сува ниска топлина.Ние препорачуваме да го објектот кон надвор пред перење и сушење.Додадете напнат допир на вашето дете стилски гардероба, со овој layed назад врвот.Забава целиот отпечатоци или emroidered черепот дизајн, се разликуваат овие блузи од обичните основните crewneck суичери.Ѕвезда sweatshirt во црно.NUNUNU мешавини висок квалитет на ткаенини, урбан дизајн, основните бои и лично да се создаде уникатен де-изградени се погледне.Направен во Тел Авив, Израел. 100% памук.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КООРДИНАТОР Козметика, Шминка Четки Складирање Кутија Цилиндрични Случај Складирање Кармин Четка Пен Носителот

*.Уникатен дизајн круг пенкало купот на носителот може да се сместат моливи, фломастери, гел пенкала, шм

DEN 955.20

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76

Чувствителни Duckbill Ниво Прекинувач Страна Монтирани Брза Обработка на Течни Ниво Сензор за Предупредување(Тип

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.Професионална изработка, одлична се

DEN 1495.20