• Новак
YITIANTIAN Слободни Стои Чевли Креативни Полици Мала 2-Слој Чевли Рек Дома Влезот Спална соба за Складирање Рек Дрвени Влечки Рек Зачувате Простор Чевли Складирање Орга

YITIANTIAN Слободни Стои Чевли Креативни Полици Мала 2-Слој Чевли Рек Дома Влезот Спална соба за Складирање

DEN 489.60

Достапност
Достапно за нарачка

✔ Направен од висок квалитет на еукалиптус дрво, тоа е мазна, нежна, траен и еколошки. ✔ Големина : 50* 70*23cm (должина * висина * ширина). ✔ Применливи простор : ходник, дневна соба, спална соба, бања, патио или кујна, итн., да зачувате простор и одржување на собата чиста и уредна. ✔ Погодна за возрасни мажи и жени е чевли и глуждот чизми, па лесно може да се зголеми на мал простор за складирање. ✔ Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.Име на производ : Дрвени чевли rack Product боја : бела, кафеава, природни color Product материјал : Beech Product големина : 50* 70*23cm (должина * висина * ширина)Функција : може продавница за чевли, дневни потреби, итн.Користете сцена : влезен хол, спална соба, студија, дневна соба, итн.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2. Не се вклучуваат предмети освен чевли рек прикажани во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете мала грешка, ве молиме да преовладуваат во вид, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.➤ Во принцип, логистика, обично ќе биде предаден во рок од 1-3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.Тоа е погоден за сортирање неуредна чевли, што го прави дома повеќе чисти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76