• Новак
Abbott Колекција Bunny Кука со Долги Уши

Abbott Колекција Bunny Кука со Долги Уши

DEN 815.76

Достапност
Достапно за нарачка

4.5" високи.Античкиот месинг заврши.Изработени од алуминиум.Нема Собрание потребно.Додадете woodland допре до пред entranceways, спални соби или mudrooms со оваа симпатична зајаче-во облик на кука.Своите антички месинг заврши додава гроздобер се чувствуваат на оркестарот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат