• Новак
CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци Канцелариски Поставите Подароци за Студентите Четк

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Стави прекрасен пишување во пен носителот, две-боја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, потесни од горниот и долниот, концентрирани изградена-во објекти.Двоен слој дебел ѕид, силни и издржливи, корозија-отпорни АБС материјал, силна и не е лесно да се деформира.Тркалезна форма, практичен капацитет, може да се одржи околу 20 ballpoint пенкала.Можат да се сместат шминка четка.Ако имате детални прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на тоа за вас.Спецификации : Име на Производот : Десктоп Складирање Кутија, Пенкало Holder Product големина на : 7 * 8 * 10.5 cm Product бруто тежина 141g Material : ABSColor : светло зелена, светло розова, темно сина, Пакет се Вклучени : 1*за да го Заклучите Држачот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76

Gaeirt Конверзија Модул 0-5V PWM Сигналот на Напон Напонот Конвертор за Сигнал Интерфејс за Комутација за Индустриска

1 Овој модул може да се конвертира 0100% PWM дигитален сигнал во аналоген сигнал 2 Влезниот дигитален сигнал

DEN 1694.40