• Новак
Kesoto Елегантен Ѓердан Екранот Манекен Ѓердани Екранот Биста Стои Багажник Носителот, Премиум - Бело - 29x21x18cm

Kesoto Елегантен Ѓердан Екранот Манекен Ѓердани Екранот Биста Стои Багажник Носителот, Премиум - Бело - 29x21x18cm

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Стабилен, лесен за употреба, 100% сосема нов.Направени од премиум памук и дрво, високо квалитетни, трајни.Беж лен, едноставен, елегантен.Покриени со памук, го спречува вашиот ѓердани од гребнатини.Елегантно се прикаже ѓердани, привезоци, совршена за домашни накит организација или продавница за накит екранот.Опис : - Елегантно се прикаже ѓердани, привезоци, совршена за домашни накит организација или продавница за накит екранот Покриени со памук, го спречува вашиот ѓердани од гребнатини - Беж лен, едноставен, елегантен - Направени од премиум памук и дрво, со висок квалитет, издржлив - Стабилен, лесен за употреба, 100% сосема new Specification : - Материјал : Памук/Wood Package Вклучува : 1 Парче Ѓердан Екранот Стојат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76

Чувствителни Duckbill Ниво Прекинувач Страна Монтирани Брза Обработка на Течни Ниво Сензор за Предупредување(Тип

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.Професионална изработка, одлична се

DEN 1495.20