• Новак
Ѓубре Може Да Отворен Пластични Ратан Корпата За Ѓубре Парк Хотел Лоби Канцеларија Корпата За Ѓубре Голем Капацитет Корпата За Ѓубре (Size : Small)

Ѓубре Може Да Отворен Пластични Ратан Корпата За Ѓубре Парк Хотел Лоби Канцеларија Корпата За Ѓубре Голем Капацитет

DEN 2068.80

Достапност
Достапно за нарачка

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна, трпезарија, канцеларија, итн.Ѓубре може да е и практични и убави, и може да се користи како украс за различни прилики, додека одржување на хигиена.Страшни.Подобро здрав материјал, лесно за чување, цврсти и издржливи изработка, погоден за ставање во било кое место во затворен простор или во градината.Рачно ткаени ратан се потрајни, повеќе практични и убава.Рамката е здрав и плоштадот железо цевка заграда не е лесно да се деформирани.Ѓубре може да помогне во одржување на вашата околина се чисти и организирани, совршен за управување на вашиот дом или работно место ѓубре.Производ материјал : ЈП анти-vine Applicable места : канцеларија на јавниот тоалет, хотелско лоби, паркинг (надворешен, итн.Производ капацитет : 12 L или повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76

КООРДИНАТОР Козметика, Шминка Четки Складирање Кутија Цилиндрични Случај Складирање Кармин Четка Пен Носителот

*.Уникатен дизајн круг пенкало купот на носителот може да се сместат моливи, фломастери, гел пенкала, шм

DEN 955.20

Gaeirt Конверзија Модул 0-5V PWM Сигналот на Напон Напонот Конвертор за Сигнал Интерфејс за Комутација за Индустриска

1 Овој модул може да се конвертира 0100% PWM дигитален сигнал во аналоген сигнал 2 Влезниот дигитален сигнал

DEN 1694.40

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76