• Новак
Jgrace Голем Капацитет Сено Торба, 600D Оксфорд Ткаенина Прилагодливи Рака Коњ Хранење Торба Сено Tote Торба Бавно се Хранат Сено Мрежи за Haylage Третира Впие Сено Внесувач

Jgrace Голем Капацитет Сено Торба, 600D Оксфорд Ткаенина Прилагодливи Рака Коњ Хранење Торба Сено Tote Торба

DEN 2280.00

Достапност
Достапно за нарачка

Прилагодливи најлон рака со затворач помага во понатамошна стабилизација на торба, кука и јамка затворање, лесно да се пополни и да се носи.Голем капацитет отворањето со покриени барови помогне во одржување на форма и цврстина И подобрување На Сено Торба стабилност.Мал пред плоштади дизајн задржи сено сушење и вентилација.Лесно да се има 2 снегулки на сено и е совршен за користење во стабилна, во приколка или во шоу.Лесно да се пополни со екстра големи отворање на врвот, добро голема големина дека има многу висока, заштеда на време и напор за да рефил торба одново и одново.Доаѓа со здрав виси рака на врвот што го прави лесно да се откажам од секаде, без разлика дали тоа е во штали, приколки, или на огради; лесно прилагодливи.Сено Торба, Прилагодливи на Рака и Голем Капацитет 600 D Оксфорд Ткаенина Коњ Хранење Торба Сено Tote Торба Бавно се Хранат Сено Торба со Мали Плоштади Black Specifiction : Состојба : 100% Сосема New Material : 600 d Оксфорд cloth Size : 24 x 19 x 10 inches Color : Black Weight : 0.7 kg Single пакет големина : 26 x 26 x 4 cm Packaging вклучува : 1x Сено Торба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КООРДИНАТОР Козметика, Шминка Четки Складирање Кутија Цилиндрични Случај Складирање Кармин Четка Пен Носителот

*.Уникатен дизајн круг пенкало купот на носителот може да се сместат моливи, фломастери, гел пенкала, шм

DEN 955.20

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76