• Новак
Ovanviso Женска Долг Ракав Sweatshirt Секојдневен Crewneck Симпатична Pullover Блузи Лесни Sweatshirt со Џеб

Ovanviso Женска Долг Ракав Sweatshirt Секојдневен Crewneck Симпатична Pullover Блузи Лесни Sweatshirt со Џеб

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

90%полиестер 10%Spandex, Тоа е лесна, лабава, еластичен, меки и удобни ткаенина.Се повлече На затворање.Q4 : тоа Е дебел доволно за да се носат во зима?.А5 : Тоа држи прекрасно.На sweatshirt е изработен од еластичен, дише ткаенини,што е кожата-friendly и удобен за носење,без smeeling. 【Дизајн】Тоа е долг ракав crewneck sweatshirt, солидна боја pullover туника sweatshirt со џеб. 【Материјал】На crewneck суичери направени на фер водат дише и лесни ткаенини. 【Се грижат】 Ние ви препорачуваме Рака Мие со ладна вода, ако сакате да го Машина за Миење, препорачуваме со перење торба, Висат или Линија Сува, хлор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76

Чувствителни Duckbill Ниво Прекинувач Страна Монтирани Брза Обработка на Течни Ниво Сензор за Предупредување(Тип

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.Професионална изработка, одлична се

DEN 1495.20

Ѓубре Може Да Отворен Пластични Ратан Корпата За Ѓубре Парк Хотел Лоби Канцеларија Корпата За Ѓубре Голем Капацитет

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна,

DEN 2068.80

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76

Gaeirt Конверзија Модул 0-5V PWM Сигналот на Напон Напонот Конвертор за Сигнал Интерфејс за Комутација за Индустриска

1 Овој модул може да се конвертира 0100% PWM дигитален сигнал во аналоген сигнал 2 Влезниот дигитален сигнал

DEN 1694.40

YZZQ 10 Парчиња Плочка Пенкало Ѕид инјекциска смеса Боја Пенкало Плочка Поправка Пенкало Рефил Ѕид Јазот инјекциска

✔️Оваа плочка инјекциска смеса Маркер Пенкало за чистење и враќање на плочка инјекциска смеса и ги ост

DEN 311.76