• Новак
zdz Креативни Тоалет Четка со Заградата,Месечината Обесени Стојат Чисти Празнини Нечистотија Вентилација Бања Клипот Сет, за да Потоне Миење Слив Када Подарок (Боја

zdz Креативни Тоалет Четка со Заградата,Месечината Обесени Стојат Чисти Празнини Нечистотија Вентилација Бања

DEN 631.20

Достапност
Достапно за нарачка

★【Мода и компактен】 новите силикони тоалет четка, кои можат да бидат обесени или стојат, не заземаат простор.Тоа е многу погоден за половина бања и целосна бања, гостин тоалет, прав соба, што се користи во семејството, стан, стан, дом, кабината, RV и camping.By. ★【Лесно да се чисти】Нови TPR четка главата, чисти без мртви агли, мека четка главата, длабоко во тоалет каналите, чисти сите круг, чисти по рамна, чиста, без остатоци, лесен за чистење без валкани раце. ★【На продолжена рачка】 дршката е рамен, лесно да се одржи, не се лизга функција, повеќе контрола, лесно да се сфати, светлина и напор, кога чистење, без валкани раце, и може да ја спречи валкана вода од јавните на вашите раце. ★【База дизајн】 Шупливи и мозоци, чиста и хигиенски исправна, вентилирани и volatilized, без акумулација на вода, лесно да се чисти, четка глава не се изложени, ефикасно изолирање на чуден мирис. ★【Без удирање】 Виси на ѕидот виси, без удирање, не ноктите, не земјиште окупација, погодно за секојдневно чистење и чистење, без удирање, нема штета на ѕидот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MLQ Мултифункционален Ѕид-Монтирани Нерѓосувачки Челик Микробранова печка за Складирање Багажник, Силна носивоста,

Не deductibles или скриени трошоци.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Ви благ

DEN 2817.60

Мачка Хартиена Крпа Носителот на Countertop Злато Тоалетна Хартија Носителот Застане за Бања Декоративни Симпатична

Ако сте во потрага за еден елегантен крпа хартија држач за вашиот кујната countertop или трпезариска маса, ов

DEN 575.76