• Новак
X-DREE M4.2x13mm на 304 Нерѓосувачки Челик Плоштадот Тип Пан Главата Само Прислушување Завртки 30pcs(M4.2x13mm 304 Tipo де cabeza де acero inoxidable Пан Пан Tornillo autorroscante 30 unids

X-DREE M4.2x13mm на 304 Нерѓосувачки Челик Плоштадот Тип Пан Главата Само Прислушување Завртки 30pcs(M4.2x13mm

DEN 249.36

Достапност
Достапно за нарачка

Направени на добар квалитет на 304 нерѓосувачки челик материјал во сребрен тон.Подесувате Доказ Плоштадот Тип Себе Прислушување Завртки.Безбедност на сврзувачки елементи.Посебни драјвери се бара за инсталација и отстранување на security сврзувачки елементи.(Se requieren controladores especiales став ла instalación де ла eliminación де лос sujetadores de seguridad.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, и др.(Utilizado ampliamente en el aparato oficina de en каса, equipos де comunicación, итн.M4.2x13mm на 304 Нерѓосувачки Челик Плоштадот Тип Пан Главата Само Прислушување Завртки 30pcs1.Подесувате Доказ За Безбедност На Плоштадот Тип Себе Прислушување Завртки.2.Направени на добар квалитет на 304 нерѓосувачки челик материјал во сребрен тон.3.Посебни драјвери се бара за инсталација и отстранување на security сврзувачки елементи.4.Анти-кражба Машина Завртки се обезбеди повисоко ниво на безбедност за вас со своите вози дизајн, кој го спречува отстранување со нормален завртка возачи.5.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.Спецификација : Име На Производ : Плоштадот Тип Само Тапкање Screw Thread Големина : M4.2 х 13mm/0.17-инчен x 0.6-инчен(D*L)Пакет Содржина : 30pcs x Квадрат Тип Само Тапкање Screw Main Боја : Сребро Tone Material : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Weight : 43g Total Должина : 15mm/0.6-inch Head Стил : Пан Head Head Дијаметар : 7.8 mm / 0.31-inch Drive Тип : Плоштадот Тип Опис во Spanish M4.2x13mm 304 Tipo де cabeza де acero inoxidable Пан Пан Tornillo autorroscante 30 unids Hecho де материјал де acero inoxidable 304 де буена calidad en tono plateado.Tornillos autorroscantes tipo де cuadrado на prueba де manipulaciones.Cierres de seguridad.Se requieren controladores especiales став ла instalación де ла eliminación де лос sujetadores de seguridad.Utilizado ampliamente en el aparato oficina de en каса, equipos де comunicación, итн.

Спецификацијата

Product Name:
Square Type Self Tapping Screw
Thread Size:
M4.2 x 13mm/0.17-inch x 0.6-inch(D*L)
Package Content:
30pcs x Square Type Self Tapping Screw
Main Color:
Silver Tone
Material:
304 Stainless Steel
Weight:
43g
Total Length:
15mm/0.6-inch
Head Style:
Pan Head
Head Diameter:
7.8mm / 0.31-inch
Drive Type:
Square Type
Description in Spanish :
M4.2x13mm 304 Tipo de cabeza de acero inoxidable Pan Pan Tornillo autorroscante 30 unids :
Hecho de material de acero inoxidable 304 de buena calidad en tono plateado. :
Tornillos autorroscantes de tipo cuadrado a prueba de manipulaciones. :
Cierres de seguridad. :
Se requieren controladores especiales para la instalación de la eliminación de los sujetadores de seguridad. :
Utilizado ampliamente en el aparato de oficina en casa, equipos de comunicación, etc. :

Со стоката дадена додека купуваат

Чувствителни Duckbill Ниво Прекинувач Страна Монтирани Брза Обработка на Течни Ниво Сензор за Предупредување(Тип

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.Професионална изработка, одлична се

DEN 1495.20

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76

Gaeirt Конверзија Модул 0-5V PWM Сигналот на Напон Напонот Конвертор за Сигнал Интерфејс за Комутација за Индустриска

1 Овој модул може да се конвертира 0100% PWM дигитален сигнал во аналоген сигнал 2 Влезниот дигитален сигнал

DEN 1694.40