• Новак
Тигар Животински Шари Обновливи Намирници Продавница Торба Расклопна Комунални Tote Торба Преголеми Виткање Перење Кошница Кошница

Тигар Животински Шари Обновливи Намирници Продавница Торба Расклопна Комунални Tote Торба Преголеми Виткање

DEN 1128.00

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 12.6"H x 22"L x 11.4"W, Капацитет : 50 Литри.Премиум Квалитет : Направен од 300 D оксфорд ткаенина, тоа е лесен за носење и многу издржливи.Издржливи и Расклопна : Оваа алатка tote со 4 поддршка мислења за да ја задржи својата форма и исто така расклопна за лесни за складирање.Лесен за Носење и Чување : 2 средината-должина на рачки прави сметководствена лесно.Отворете врвот го прави полесно да се фрли и ги собереш работи во чување торба.Мулти-функционални Tote Торба : да се Користат како намирници торба на пазарот , ја носат од вашите купувања, се користи за складирање на полица, или како автомобил или багажникот организаторот.Дали сакате да се носат многу на стоки на пикник, или во супермаркет да купат работи, или да се продавница за играчки и облека дома, итн., нашите добро дизајниран виткање кошница може да ви помогне!Име : количка за комунални tote Материјал : 300 D оксфорд ткаенина Капацитет : 50 Литри Димензии : 22 х 12.6 x 11.4 инчи / 56 x 29 x 32 cm Тип : преголеми намирници торба / shop tote /автомобил организатор / домаќинство складирање торба / перење кошница Употреба : промотивни шопинг торба за пакување на храна , чување додатоци.Трговскиот кошница е направен од висок квалитет на ткаенина, Лесни и тешки.Големи торби на просторот, стилски изглед.Тоа лесно може да се здипли, го зачувате простор и лесно да се носат.Држи вашиот прехрамбените производи и стоки од ѓубрето над и возен наоколу.Идеален за намирници, општи, купување, одење на плажа, излети, перална, чување и повеќе.Забелешка : ве Молиме овозможи мало мерење на отстапување за податоци.Торба боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gaeirt Конверзија Модул 0-5V PWM Сигналот на Напон Напонот Конвертор за Сигнал Интерфејс за Комутација за Индустриска

1 Овој модул може да се конвертира 0100% PWM дигитален сигнал во аналоген сигнал 2 Влезниот дигитален сигнал

DEN 1694.40

КООРДИНАТОР Козметика, Шминка Четки Складирање Кутија Цилиндрични Случај Складирање Кармин Четка Пен Носителот

*.Уникатен дизајн круг пенкало купот на носителот може да се сместат моливи, фломастери, гел пенкала, шм�

DEN 955.20

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76