• Новак
Челик Еластична Прилагодливи Преносни Кревање Кука, Дигање Кука, Deadlifts за Повлече‑up прозорци Мускулите Обука Фитнес Тренингот

Челик Еластична Прилагодливи Преносни Кревање Кука, Дигање Кука, Deadlifts за Повлече‑up прозорци Мускулите

DEN 640.56

Достапност
Достапно за нарачка

Еластичноста е прилагодлива и издолжени ремени може да се прилагоди слободно.Користење со кука&јамка, тоа е полесно да се користи.Не се лизга кука, на кука е покриен со не се лизга гумени ракав, контакт со метал може да се зголеми триење и да се спречи лизгање.Врвка за околу перница 5 MM/0.2 во еластична сунѓерот, да се подобри удобноста на употреба, мека и не ја тријте кожата.Погоден за мускулите обука, се повлече‑up прозорци, deadlifts и другите вежби кои бараат зголемена контрола сила.Тоа им помага слободни рацете, одложувања рака замор и зголемување на обука.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76

Ѓубре Може Да Отворен Пластични Ратан Корпата За Ѓубре Парк Хотел Лоби Канцеларија Корпата За Ѓубре Голем Капацитет

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна,

DEN 2068.80

КООРДИНАТОР Козметика, Шминка Четки Складирање Кутија Цилиндрични Случај Складирање Кармин Четка Пен Носителот

*.Уникатен дизајн круг пенкало купот на носителот може да се сместат моливи, фломастери, гел пенкала, шм�

DEN 955.20