• Новак
Autoark Borosilicate Стакло Директно Влезот Адаптер со 24/40 Машки Стакло Заеднички и 10мм Црево Врска Лабораторија Стакло,ЗИС-012

Autoark Borosilicate Стакло Директно Влезот Адаптер со 24/40 Машки Стакло Заеднички и 10мм Црево Врска Лабораторија

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направен од висок квалитет на borosilicate стакло,Силни и издржливи,отпорност на корозија.Директно Влезот,24/40 Заеднички да црево.Тешки Дизајн,Еднократно.Autoark обезбедува висок квалитет на лабораториски материјали и услуги на клиентите.За нашата услуга Секој од нашите производи се детално ја дизајниран и произведен да,имаме строга контрола на квалитетот на системот за да се обезбеди стабилен квалитет.Ако не сте целосно задоволни ќе бидат понудени за брзо враќање или замена,без прашања праша.Ние сме обезбедување на највисок ефективни производи до нашите клиенти!!!Не Чека!!!Добиете твое ДЕНЕС!!!Кликнете на жолтата Додади во Кошничка копчето погоре.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gaeirt Конверзија Модул 0-5V PWM Сигналот на Напон Напонот Конвертор за Сигнал Интерфејс за Комутација за Индустриска

1 Овој модул може да се конвертира 0100% PWM дигитален сигнал во аналоген сигнал 2 Влезниот дигитален сигнал

DEN 1694.40

Ѓубре Може Да Отворен Пластични Ратан Корпата За Ѓубре Парк Хотел Лоби Канцеларија Корпата За Ѓубре Голем Капацитет

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна,

DEN 2068.80

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76