• Новак
Туш Завеса, Добредојдовте Денот на Вљубените Зголеми Цвет Венец Црно Бела Бивол Проверете Plaid водоотпорен Полиестер Ткаенини Бања Завеси со Куки за Бања Врнежи Тез

Туш Завеса, Добредојдовте Денот на Вљубените Зголеми Цвет Венец Црно Бела Бивол Проверете Plaid водоотпорен

DEN 686.16

Достапност
Достапно за нарачка

★Функција : Ова туш завеса избрана издржливи, цврсто.Wrinklefree и значителни доволно да drape убаво и задржете на неговата форма, овој туш завеса не е само визуелно атрактивни, но обезбедува средно бариера против истекување вода. ★Водоотпорен : Вода глајд модели исклучување и суши брзо, гарантира дека вашиот туш завесата останува свеж и чист. ★Апликација : Око-фаќање на печатење додава впечатлив изглед на вашиот тоалет.Веднаш надградби било бања за да се создаде одмор и спа-како средина за бања, прозорец, балкон, Одржите вашиот дом чист. ★Против Солза и Засилен Врвот Насловот: Секој туш завеса карактеристики засилен метал grommet дупки (да се гарантира нема рѓа) и премиум пластични куки прстени се вклучени во секој пакет. ★Лесно Нега : Машина мие со ладна вода, нежно циклус, собори сува.Кул железо ако е потребно.Лесно да го додадете полиран да се чувствуваат вашата бања со овој дизајн ум туш завеса.Кој стандард grommet дупки по должината на врвот за бесење, можете брзо да го инсталирате завеса, како и отстранете ја за повремени машина за перење.Донесе атрактивна потпис се погледне за било бања внатре во куќата, и импресионира семејство, пријатели, како и на гостите.Едноставна Инсталација Секоја завеса содржи засилен buttonholes и пластични прстени вклучени, и дарежлив големина се сигурни да ги собере најмногу кади и туш партер -Главните карактеристики * Има предности на брзо сушење, мека рака чувство, вода-отвратителен и лесен за чистење итн. *Украсете бања во меѓувреме заштита на приватноста во туш или када. *Засилен врвот насловот и метал grommet се посилни и потрајни, не е лесно да се солза и носат. *Лесно да се инсталира и да се откажам, се поклопува со повеќето директно или криви туш прачки и куки или прстени.Куките се вклучуваат. *Машина перат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76

КООРДИНАТОР Козметика, Шминка Четки Складирање Кутија Цилиндрични Случај Складирање Кармин Четка Пен Носителот

*.Уникатен дизајн круг пенкало купот на носителот може да се сместат моливи, фломастери, гел пенкала, шм�

DEN 955.20

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76