• Новак
BESPORTBLE Дома Дневна Соба Месинг Декорација Деликатна Месинг Богатство Сад Украс Партија Златна Декорација

BESPORTBLE Дома Дневна Соба Месинг Декорација Деликатна Месинг Богатство Сад Украс Партија Златна Декорација

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

На месинг оркестарот е совршен за вашиот десктоп декорација во домот дневна соба и канцеларија десктоп.Тоа ќе биде прекрасен housewarming подарок за вашите пријатели или семејството, да ги искажете вашите добри очекувања за нив.Таписерии изработка направи тоа да биде поставен декорација за дневна соба, канцеларија десктоп, итн.Мали декорација е изработен од месинг материјал, па трајни и здрав за употреба.Со 3 D олеснување дизајни, богатство слив декорација е нежна и полна со традиција Кинески здив.Description This богатство слив оркестарот е произведен со премиум месинг материјал за издржливи и долготрајни декоративни употреба.Со 3 Drelief дизајни, богатство слив декорација е нежна и полна со традиција Кинески здив.совршена декорација за дневна соба,канцеларија, ученичкиот дом, а исто така добар подарок за вашите пријатели, семејство и така натаму.Карактеристики - Боја : Златна.- Материјал : Месинг.- Големина : 8. 00 X8. 00 X3. 40cm/ 3. 14 X3. 14 X1. 34in - мали декорација е изработен од месинг материјал, па трајни и здрав за употреба.- Таписерии изработка направи тоа да биде поставен декорација за дневна соба, канцеларија десктоп, итн.- На месинг оркестарот е совршен за вашиот десктоп декорација во домот дневна соба и канцеларија десктоп.- Тоа ќе биде прекрасен housewarming подарок за вашите пријатели или семејството да ги изразат yourgood очекувања за нив.-Со 3 Drelief дизајни, богатство слив декорација е нежна и полна со традиција Кинески здив.Пакет Including1 × Богатство Слив Оркестарот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76

Gaeirt Конверзија Модул 0-5V PWM Сигналот на Напон Напонот Конвертор за Сигнал Интерфејс за Комутација за Индустриска

1 Овој модул може да се конвертира 0100% PWM дигитален сигнал во аналоген сигнал 2 Влезниот дигитален сигнал

DEN 1694.40

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76