• Новак
Ѓубре Може да Coverless Нерѓосувачки Челик корпата за Ѓубре од Домаќинството Голем Капацитет Ѓубре Може да Кујна Бања Спалната соба Дома Чување Кофа корпата за Ѓубре (Б

Ѓубре Може да Coverless Нерѓосувачки Челик корпата за Ѓубре од Домаќинството Голем Капацитет Ѓубре Може да

DEN 3523.68

Достапност
Достапно за нарачка

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна, трпезарија, канцеларија, итн.Ѓубре може да е и практични и убави, и може да се користи како украс за различни прилики, додека одржување на хигиена.Страшни.Подобро здрав материјал, лесно за чување, цврсти и издржливи изработка, погоден за ставање во било кое место во затворен простор или во градината.Отстранлив обвивка - ѓубре може да е опремен со кој се одвојува внатрешна када за лесно ракување.Материјал - Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик за издржливост, од не ' рѓосувачки челик ѓубре лименки се полесно да се чисти.Ѓубре може да помогне во одржување на вашата околина се чисти и организирани, совршен за управување на вашиот дом или работно место ѓубре.Име на производот : не ' Рѓосувачки челик ѓубре can Applicable средина : дневна соба, спална соба, кујна, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76

Gaeirt Конверзија Модул 0-5V PWM Сигналот на Напон Напонот Конвертор за Сигнал Интерфејс за Комутација за Индустриска

1 Овој модул може да се конвертира 0100% PWM дигитален сигнал во аналоген сигнал 2 Влезниот дигитален сигнал

DEN 1694.40

Ѓубре Може Да Отворен Пластични Ратан Корпата За Ѓубре Парк Хотел Лоби Канцеларија Корпата За Ѓубре Голем Капацитет

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна,

DEN 2068.80

КООРДИНАТОР Козметика, Шминка Четки Складирање Кутија Цилиндрични Случај Складирање Кармин Четка Пен Носителот

*.Уникатен дизајн круг пенкало купот на носителот може да се сместат моливи, фломастери, гел пенкала, шм

DEN 955.20

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76